КИЕВ (067) 85-40-997; ХАРЬКОВ (067) 54-67-101; ДНЕПРОПЕТРОВСК (067) 54-67-100; ОДЕССА (099) 96-04-483

  • Пластиковый понтонБыстро построить переправу через реку, причал для катера, яхты, временный плавучий мост, перевозные паромы поможет такое полезное и простое в применении приспособление, как понтон...
  • Модульный причалСегодня состоятельные люди все чаще склоняются к покупке собственного катера или яхты. Это престижно. Создавая причалы, порты для своих судов на основе модульных плавучих платформ, им гарантировано качество самой конструкции...
  • Порт для яхтМы предлагаем вам воспользоваться модульными плавучими платформами для создания прочного причального комплекса. Модульные плавучие платформы устойчивы на воде и способны выдерживать большие нагрузки...
  • Причал для гидроциклаБлагодаря модульным пластиковым причалам теперь нет необходимости каждый раз после прогулки на гидроцикле вытаскивать его на берег или оставлять в воде. Вы можете свободно заехать на него и легко сдвинуть в воду...
  • Причал для катераЕсть катер, то нужен и причал, к которому можно с легкостью пришвартоваться. Используя модульный понтон, Вы создадите причал, который станет удобной стоянкой для Вашего судна...
ГоловнаПро фірмуКонтактиРозрахунок вартостіГалереяПосилання

Причальні системи (Вартість понтону 285$/м2 під ключ 525$/м2)

Причальные системы Металеві понтони бувають 3х типів, основа на модульних поплавцях, металеві та горшкові. Чим відрізняються ці 3и типи? Причальні системи відрізняються надійністю  основи, а видима частина залишається однаковою в усіх випадках. 1. Основа на модульних поплавцях, робиться на модулях типу Sunplast перевагою даної основи є його вартість та зручність кріплення, стикування пластикових причалів, особливо це зручно якщо ви плануєте стикувати до них парковку під гідроцикл. 2. Основа на металевих поплавцях, робиться з труби д 720мм зі стінкою 8мм має спеціальне грунтове покриття, що надає металові тривалу експлуатацію в воді захищаючи його від іржі та корозії. Після чого наноситься спеціальна морська фарба методом гарячого розпилення, що надає понтону естетичного вигляду. Великою перевагою є величезна палітра кольорів, що дуже зручно для індивідуального дизайну. Причальні системи на металевих поплавцях є найнадійнішими з існуючих на рынку. При цьому конкурентна по вартості з усіма іншими. На металевій основі порівняно з горшковими, понтони можуть зимувати на водоймі цілий рік. Немає необхідності прибирати його на берег перед зимовим лідоставом. Також саме на металевих поплавцях понтон відмінно виконує функцію хвилерізу та хвилелому 3. Понтони горшкового типу, являють собою пластиковий горшок заповнений пінопоуліританом має гарний естетичний вигляд без додаткового закриття транспортерної стрічки, терасної дошки або інших материалів. Великим недоліком його є крихкість пластику. Взимку такий понтон треба витягувати з води, тому що лід розчавлює горщики після чого вони наповнюються водою із часом пінопоуліретан стає мокрим та понтон може потонути, а в літній час цю основу треба додатково закривати, щоб дрібні човни, катера та гідроцикли не розбили пластик при швартуванні Оптимальною така конструкція буде в місцях де вода не замерзає та швартуються судна понад 30 футів.

Понтони є одним з найсучасніших та прогресивних технічних рішень проблеми організації стоянок для яхт та суден малотонажного флоту.

Зручність понтонних споруд полягає у тому, що вони дозволяють з легкістю усувати недоліки при проектуванні яхт-клубу та змінювати конфігурацію та кількість місць для стоянки. Можливість встановлення понтонів на якорях, сваях або металевих опорах, що регулюються, робить їх дійсно універсальними. При цьому вони відповідають усім екологічним вимогам, дешевше у зведенні та експлуатації, ніж монолітні гідротехнічні споруди.

Причали можна багаторазово монтувати та демонтувати, не погіршуючи при цьому їх споживчих властивостей.

Співпраця з провідними Чорноморськими проектними організаціями та морськими університетами Миколаїва та Одеси сприяє постійному удосконаленню продукції та технологій. Усі проекти ТзОВ "Лінії" здійснюються за новітніми стандартами з використанням постійно оновлюваною інформацією, яка надходить від ринку та постійних клієнтів. Результатом цього є надійне, легко транспортуєме та просте в установці обладнання європейського рівня, з економічно вигідним співвідношенням вартості та якості.

Технічні характеристики

Причальные системыУсі понтони від самого початку обладнані кабель-трасами для підведення електрики та води до сервісних колонок, м*якими кранцями та універсальною системою кріплення швартових пальців, свайних замків та аксесуарів, яка інтегрована у силовий профіль понтону. Кріплення виконане з нержавіючої або оцинкованої сталі.

Несущі рами, виконані шляхом напівтоматиченого зварювання у середовищі інертного газу з високоякісного профілю для суднобудівельної промисловості, дозволяють отримати понтони з максимально можливим співвідношенням міцність/вага. А елементи плавучості не схильні до деформації при ударах об річкове або морське дно при перепадах рівня води (припливи та відливи) та штормових умовах за виключенням горшкових поплавців, які можуть тріснути або просто поломатися.

Причальные системыСпеціально підібраний поперечний силовий набір не тільки рівномірно перерозподіляє зовнішні навантаження по всьому понтону, але й надає йому певну пружність, а стаціонарно встановлені по всьому периметру причала пластикові кранці або транспортувальна стрічка важливі при надмірно «жорсткому» швартуванні судна.

Можливе виготовлення понтонів будь-якої довжини та ширини, відповідно до вимог замовника. Висоту понтону та максимальне навантаження можна змінювати, додаючи додаткові рівні поплавців. Маса понтону 12х2.25 метри в зборі - не більше 1900 кг.

Настил — тверді породи дерева (тік, билинга), без хімічної обробки, щільність — до 1000 кг/м3, розрахунковий термін служби не менше 15 років, клас пожаростійкості А1. А також терасна дошка або пластик «під дерево».

Причальные системы Причальные системы Причальные системы

Устаткування невибагливе в обслуговуванні та протягом десятків років зберігає свої естетичні та експлуатаційні властивості у різних кліматичних умовах.

Для нас важливо, щоб наш клієнт отримав максимально можливу вигоду від нашої співпраці.

Причальна система на базі модулів sunplust 1000x500x400 (ДхШхВ)

Для здешевлення ми можемо виготовити причальну систему на базі стандартних пластикових модулів замість горшкових.

Причальные системы на модульных понтонах
Причальны …

Дивіться у галереї

Поделится:

ДніпропетровськКримКиївКременчукКривий РігПолтаваОдесаХарківДонецькЗапоріжжя